Zadzwoń: +48 607 567 511

Słoneczna kawalerka w centrum Świnoujścia na sprzedaż

Property ID : 055
24,2 m2 1 Pokój
 • Cena ofertowa:
 • Pow. użytkowa: 24,24 m2
 • Stan ogólny: bardzo dobry
 • Rodzaj ogrzewania: CO miejskie
 • Piętro: 4
 • Rodzaj budynku: klatkowiec
 • Forma własności: spółdzielczo- własnościowe
 •  

  Nieruchomości Świnoujście: na sprzedaż słoneczna kawalerka w centrum miasta z aneksem kuchennym o pow. 24,2 m2 na czwartym piętrze budynku wielorodzinnego. Mieszkanie wyremontowane, wyposażone w klimatyzację. Elewacja budynku po remoncie. Klatka schodowa czysta, zadbana. Wokół budynku estetycznie zagospodarowany teren- ,,dużo zieleni,,. Niskie koszty utrzymania ok 220 zł. (czynsz wraz z ogrzewaniem). 

  Nieruchomość doskonale zlokalizowana, w sąsiedztwie Centrum Handlowe Corso, liczne sklepy, przestanek autobusowy, transgraniczna ścieżka rowerowa. W pobliżu: szkoły, przedszkole, park miejski, place zabaw.

  Nieruchomości prezentowane na naszych stronach nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego, a wystawca oferty nie odpowiada za ewentualne błędy lub jej nieaktualność. Szczegółowych informacji udziela Biuro APW Nieruchomości.

  Biuro APW Nieruchomości z siedzibą w Świnoujściu oferuje na sprzedaż i na wynajem nieruchomości położone w miastach: Świnoujście, Międzyzdroje, Szczecin. W ofercie biura znajdują się również nieruchomości w atrakcyjnych lokalizacjach: nad morzem, nad Zalewem Szczecińskim, na Wyspie Uznam, na Wyspie Wolin, w okolicy Wolińskiego Parku Narodowego oraz nieruchomości w pobliżu zachodniopomorskich jezior. Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Z przyjemnością szczegółowo przedstawimy Państwu nasze oferty oraz możliwości współpracy w zakresie sprzedaży i wynajmu nieruchomości.
  Nasze biuro nieruchomości w trosce o interesy Naszych Klientów oferuje profesjonalną i rzetelną obsługę. Zapewnia bezpieczeństwo transakcji, oszczędność czasu oraz pomoc w podejmowaniu najlepszych decyzji. Czynności pośrednictwa wykonujemy lojalnie wobec wszystkich stron transakcji przestrzegając prawa, zgodnie ze standardami zawodowymi oraz z zasadami etyki zawodowej. Zajmujemy się przygotowaniem umów zabezpieczających interesy Naszych Klientów oraz organizacją finalizacji transakcji w biurze notarialnym. Bezpieczeństwo realizowanych z nami projektów gwarantuje Polisa TUiR

  Mapa

  Anna Walczak

  Licencja zawodowa nr 13456 nadana przez Ministra Infrastruktury uprawniająca do działalności zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

  Zobacz profil

  Kontakt

  Inne oferty

  Comments are closed.