Zadzwoń: +48 607 567 511

O firmie

Działamy na świnoujskim rynku usług z powodzeniem od 23 lat. Posiadamy wykształcenie w kierunku gospodarowanie nieruchomościami doskonalone kształceniem ustawicznym oraz LICENCJĘ POŚREDNIKA w obrocie nieruchomościami nr 13456 nadaną przez Ministra Infrastruktury. Proponujemy Państwu profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa przy transakcjach kupna- sprzedaży i wynajmie nieruchomości, pomoc w rozwiązywaniu problemów prawnych, w przygotowaniu postępowań spadkowych. W codziennej pracy wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie w kontaktach z Klientem. Kładziemy nacisk na wykorzystanie efektywnych technik komunikacji i prezentacji, które wpływają na szybkość i skuteczność naszego działania. Przygotujemy Państwa nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu z wykorzystaniem skutecznych technik HOME STAGING.

Co nas wyróżnia wśród licencjonowanych pośredników nieruchomości:

  • Szybkość działania – dokumentacja niezbędna do sporządzenia aktu notarialnego kupna- sprzedaży jest przez nas przygotowana szybko, sprawnie i kompletnie zgodnie z modelem naszego działania.
  • Skuteczność/Satysfakcja klientów – nasi Klienci naszą reklamą.
  • Profesjonalizm- posiadamy wykształcenie w kierunku gospodarowanie nieruchomościami.
  • Technika wspierająca sprzedaż/ wynajem - przy sprzedaży/ wynajmie maksymalizujemy cenę nieruchomości z wykorzystaniem technik HOME STAGING
  • Bezpieczeństwo transakcji kupna- sprzedaży nieruchomości gwarantuje nasza wiedza, doświadczenie oraz Polisa TUiR „WARTA S.A.” nr 908526024231. Podejmujemy się kojarzenia stron wyłącznie, gdy sytuacja prawna nieruchomości jest nam znana.

NASZE MOCNE STRONY:

  • Doświadczenie zdobyte w trakcie 23 letniej działalności na lokalnym rynku usług.
  • Kompetencje potwierdzone wykształceniem w kierunku gospodarowanie nieruchomościami rozwijane kształceniem ustawicznym.
  • Motywacja czerpana z przyjemności z pracy i ciągłego rozwoju.
Nieruchomości prezentowane na naszych stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem APW Nieruchomości Świnoujście, celem ustalenia szczegółów transakcji.

Zapraszamy do współpracy,
Anna i Piotr Walczak

HomeStagersPolska

szybko