Zadzwoń: +48 607 567 511

Rekomendacje

KANCELARIA

Kancelaria prawna

Rekomendacja dla Anny Walczak pośrednik w obrocie nieruchomościami.

Kancelaria prawna współpracuje z p. pośrednik Anną Walczak – właścicielem biura APW Nieruchomości od ponad 2 lat.

Pani Anna Walczak jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, znakomicie nawiązującą właściwe relacje z klientami, których reprezentuje, a nade wszystko jest perfekcyjnie przygotowana pod względem formalnym do transakcji kupna – sprzedaży nieruchomości. Wyróżnia Ją szybkie i sprawne kompletowanie dokumentów wymaganych do sporządzania aktu notarialnego.

 

man

Michał Taciak i Tomasz Sudoł

Każdemu, kto poszukuje nieruchomości w Świnoujściu ( i okolicach) polecamy Biuro Nieruchomości APW Anna Walczak.

Powiedzieć, że to pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy to nic, nie powiedzieć.

Annę Walczak- na tle innych znanych nam pośredników nieruchomości- wyróżnia to, że każde swoje zadania traktuje bardzo indywidualnie.

Jest żywo zainteresowana klientem i jego potrzebami. Empatyczna i troskliwa, nie kończy znajomości z klientem wraz z podpisaniem umowy. To niezbędne! O tyle ważne, że do Świnoujścia przeprowadziliśmy się z Poznania, nie znając tutaj nikogo.

Z wielką rzetelnością prowadziła nas przez wszystkie poziomy transakcji (co niekiedy było dla Niej wyzwaniem ze względu na odległość) bezpiecznie rozwiewając wszelkie wątpliwości. Przy tego rodzaju przedsięwzięciach (kupna mieszkania, zmiana miasta) takie wsparcie jest nie do przecenienia.

Dziękujemy polecamy!
Michał Taciak i Tomasz Sudoł

man

Victor Sepka

Solrod Strandvej 34 2680 Solrod Strand Danmark

Dotyczy sprzedaży 6. marca 2015, nieruchomości G. Zapolskiej 2, Świnoujście przez APW Nieruchomości.

Szanowny pośredniku sprzedaży nieruchomości, tak jestem zadowolony z rezultatu i przebiegu sprzedaży, że uważam za stosowne a właściwie konieczne, wyrażenie mojego szacunku dla profesjonalizmu APW Nieruchomości. Biuro zasłużyło sobie, co najmniej na tych kilka słów podziękowania, a moja opinia może być użyta jako oficjalna opinia klienta.

Wzajemne zaufanie sprawiło, że sprzedaż przebiegła bardzo „gładko” a profesjonalizm firmy zagwarantował, że wszystkie z góry ustalone warunki zostały dotrzymane, no i cena sprzedaży była wyższa niż wydawało mi się to możliwe. Duże dzięki.

Sprzedaż przebiegła łatwo, bo wszystkie konieczne wymogi, reguły i przepisy prawne zostały w jasny sposób przedstawione już na samym początku sprzedaży.

Drobny ale wiele mówiący szczegół: kosztami pośrednictwa został obarczony wyłącznie kupujący, chociaż APW Nieruchomości miało oczywistą możliwość pobrania opłaty także ode mnie, tzn. od sprzedającego, co świadczy o stałych zasadach, które biuro przestrzega.

Z poważaniem

Victor Sepka (Teraz już były właściciel nieruchomości Zapolskiej 2, Świnoujście)

dekra-logo

Ewa Snäckerström

Senior consultant Health, Safety & Environment DEKRA Industrial AB

To Whom It May Concern

This letter confirms that I would highly recommend Anna Walczak as a potential estate agent for your developer project.

I have known Anna for at least 2 years. She has been mediating and representing me in two of my property transactions – selling the old family house and purchase of the new apartment in Swinoujscie, Poland.

She was a most reliable and trustworthy state agent I ever met with extraordinary social skills and professional in all sorely.

From the very beginning I felt that I was in a safe hands with Annas ability to listen, delivering information and been highly structured in her work performance. As I am leaving in Sweden and was not able to manage all administrative details myself I really appreciated Annas local help and all formalities she has been able to arrange with authorities. I can only mention that not even one single detail was missed during both transactions.

As a person she is level-headed, strong and single-minded and at the same time nice and kindly who give the client constant feeling of care. I am going to continue invest in Poland and will definitely choice Anna as my partner. I cannot imagine a better estate agent.

I hope that you will be able to get to know her and gather the same opinion as I.

Best Regards

woman

Anna Pawlak

Prywatny klient

Polecam na 100% Biuro Nieruchomości APW Anna Walczak to gwarancja profesjonalizmu, rzetelności i szybkości działania. To co wyróżnia biuro od innych biur nieruchomości to dbałość o szczegóły na każdym, etapie realizacji Umowy. Miła i kompetentna obsługa, zaangażowanie na 1000 procent. Właścicielka Biura potrafiła wnieść stoły, kwiaty, aby mieszkanie było atrakcyjne dla kupujących. Nieruchomość moja została sprzedana w ciągu 2 tygodni od przekazania zlecenia. Dzięki indywidualnemu zaangażowaniu Pani Ani, która nie działała na wyłączność, jej fachowym poradom odnośnie przygotowania mieszkania do sprzedaży, udało się uzyskać oczekiwane efekty. Doświadczenie z innymi biurami nieruchomości, których aktywność polegała tylko na namawianiu mnie do zawarcia umowy na wyłączność, zrobieniu zdjęć, opisaniu i wystawieniu oferty na portalach zdecydowanie zniechęcały mnie do sprzedaży nieruchomości za pośrednictwem biuro nieruchomości. Dopiero niestandardowe podejście Biura Nieruchomości APW Anna Walczak zachęciło mnie do skorzystania z tego kanału sprzedaży. Dziękuję za współpracę.